KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz
İLK ALIŞVERİŞİNİZE SİZE ÖZEL %10 İNDİRİM - KUPON KODU: HSGLDNZ

Teslimat ve İade Bilgisi

İade ve Değişim Şartları

- kilifgram.com dan satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ondört (14) işgünü içerisinde değişim yapabilirsiniz.

- 'Kılıf' kategorisinden oluşturulan siparişlerin (ürün ayıplı olmadığı takdirde) değişimi ve iadesi yapılmamaktadır.

Sipariş edilen ürünlerin gönderimi hazır stoktan yapılmamaktadır. Sipariş edilen ürünlerin materyalleri tarafımızca temin edilerek, tüm ürünler kişiye özel olarak üretim yapılmaktadır.Bazı ürünlerde baskı esnasında ürünler işlemden geçtiği için %5 oranında renk değişimi olabilmektedir. İşbu sebepten dolayı firmamız zarara uğramamak adına, gelen iade taleplerini ürünle alakalı geçerli bir sebep olmadığı sürece kabul etmeme hakkını gizli tutar.

- kilifgram.com dan satın aldığınız ürünler firmamızın üretimi veya disribitörlüğünü yaptığı markanın ithal ürünü olmasından dolayı garantisi birinci el olan firmamız tarafından verilmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslimatı yapan kurye önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının "görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu" unutmayınız.

- Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürünü kilifgram.com un anlaşmalı olduğu Sürat Kargo firması kanalıyla ve sizinle paylaşaçağımız Sürat Kargo kodu ile göndermeniz gerekmektedir. 

- Ürünlerin kutusu, orijinal ambalajı hasarsız ve eksiksiz olmalıdır. İade edilecek orijinal ürün kutularının üzerine kesinlikle kargo firmalarının bantları vs. yapıştırılmamalıdır. Bu şekilde gelen ürünler iade alınmamaktadır.

- Websitemizden online olarak alışveriş yapan tüm müşterilerimiz bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.


KILIFGRAM İşbu Koşulları Değiştirme Hakkını Gizli Tutar.